Адреса: Київ, вул. Костянтинівська 63/12 Графік роботи: Пн-Пт: 11: 00-19: 00 +38 093 170 34 94 +38 044 504 22 91 Передзвоніть мені
Вибране
Порівняння

Black Limit

Рідина Black Limit Azalia, 60 мл
200 грн
Рідина Black Limit Fresh, 60 мл
200 грн
Рідина Black Limit Magneta, 60 мл
200 грн
Рідина Black Limit Indigo, 60 мл
200 грн
Рідина Black Limit Camaro, 60 мл
200 грн
Рідина Black Limit Red, 60 мл
200 грн

Рідина BLACK LIMIT

Бюджетний продукт від українського виробника. Лінійкою сольових рідин BLACK LIMIT займається компанія OctoLab, спочатку команда працювала з міксологами Польщі, співробітництво тривало 1,5 року, отриманий досвід і відточені навички, на пару з незвичайним ентузіазмом привели OctoLab до усвідомлення власної місії в вейпінгу: створювати першокласний і недорогий продукт, спершу для вітчизняного споживача, потім і для всього світу! І у них виходить, сьогодні буде важко знайти схожу за якістю жижку в бюджетному класі.

Стиль BLACK LIMIT - це моносмаки, іноді розбавлені, або краще сказати - збагачені другим ароматом, в тон основі, або який-небудь кулер. Політика вірна, адже рідини BLACK LIMIT створюються для сигаретних стартових наборів, по суті не можуть передати складний букет смаків, а ось моносмаки для под-систем підходять ідеально. Інша фішка лінійки BLACK LIMIT - високий вміст органічного (лужного) нікотину!

AZALIA. Чи не пом'якшений льодом, синій виноград в цьому міксі був би неукротим! А так вийшла цілком Цивільна Жижка, що охолоджує, з характерним виноградним смаком і відчутною солодкістю.

MAGNETA. Чи можна придумати більш злагоджений смакової дует, ніж вишня і черешня? Кислинка першої ідеально згладжується солодкістю другий, і навпаки. Зустрічайте початок літа.

RED. Ця заправка припаде до душі всім шанувальникам гіркого тютюнового аркуша, який дивним чином чується солодким заварним кремом на видиху. Але не бійтеся, солодкість в цьому ароматі дуже помірна, можна сказати фонова, вся увага же віддано саме тютюну.

Особливості нікотину, і де купити рідину BLACK LIMIT

Якщо думаєте заправлятися на бокс-моді, для вас максимум 5 мг, більше тільки для вейпінга на малопотужних електронних сигаретах, начебто под-систем і модоподов. З огляду на обсяг флакона в 60 мл, ціна рідини BLACK LIMIT просто смішна, це один з найдешевших повсякденних варіантів на сьогоднішньому ринку Жижок України. У Києві Жижки BLACK LIMIT продаються в нашому магазині, купуйте, пробуйте, і діліться досвідом в коментах!