Адреса: Київ, вул. Костянтинівська 63/12 Графік роботи: Пн-Пт: 11: 00-19: 00 +38 093 170 34 94 +38 044 504 22 91 Передзвоніть мені
Вибране
Порівняння

Оплата

Оплата і доставка


Замовлення продукції
Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви відповідаєте критеріям, викладеним у розділі Доступ до сайту, а саме:

 • Вам 18 років;
 • Ви є споживачем нікотиновмісної продукції;
 • Ви проживаєте на території України *;
 • Ви приймаєте умови цієї Угоди.
 • Жодне з положень цієї Угоди і жоден з елементів змісту Сайту не можуть вважатися публічною офертою Продавця. Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація розміщені на Сайті в ознайомлювальних цілях.

Ви направляєте Продавцю замовлення для продажу Вам продукції, натискаючи на активне посилання «Купити» на сторінці відповідного продукту на Сайті і заповнюючи форму з даними про доставку та оплату.

Ваше замовлення вважається офертою Продавцю про укладення договору купівлі-продажу продукції на сторінці Сайту на умовах, викладених на сторінці і в цій Угоді. Продавець може на свій розсуд відмовити Вам у продажу продукції на Ваше замовлення.

З метою перевірки актуальності замовлення, Вашого віку, а також з інших питань Продавець може зв'язатися з вами по телефону або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець активує Вашу оферту і здійснює продаж в пунктах доставки поштових перевізником «Нова Пошта» за вказаною Покупцем адресою.

У разі, якщо Ви замовляєте товари з оплатою при отриманні, замовлення вважається надісланим Продавцю з моменту Вашого переходу по активному посиланню "Купити" на сторінку з формою для подачі Ваших персональних даних та адреси доставки.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами і Продавцем на умовах, викладених в цій Угоді, з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою телефонного дзвінка, що містить Ваш номер замовлення і список обраної Вами продукції. Під знижками, в разі їх надання, мається на увазі можливість замовити і придбати продукцію за спеціальною ціною. Перехід прав власності на замовлену продукцію від Продавця до Покупця відбувається в момент прийняття акцепту Продавцем Вашої оферти.

Продавець обробляє замовлення з понеділка по неділю, крім вихідних, які офіційно затверджені як Державні вихідні в Україні. Замовлення, здійснені Покупцем у неробочі дні, обробляються в найближчий робочий день.

До моменту оплати Вами продукції, підтвердження Вашого віку Продавцем, здійснює доставку продукції, і передачі замовленої Вами продукції, Продавець зберігає за собою право застави на продукцію. У будь-якому випадку заставне право Продавця не може бути припинена раніше моменту передачі Вам продукції. У разі розірвання договору купівлі-продажу Продавець повертає собі товар без узгодження з Вами.

Договір купівлі-продажу вважається розірваним з моменту виникнення або встановлення Продавцем, або співробітником підрядника, який здійснює доставку продукції, таких обставин:

 • Ви відмовляєтеся отримувати продукцію;
 • Ви відмовляєтеся оплачувати продукцію за договором купівлі-продажу;
 • Ви не можете підтвердити відповідність ваших персональних даних тим, які вказані на веб-сайті при реєстрації;
 • Ви не можете підтвердити Продавцю або підряднику по доставці, що Ви досягли 18 років.
 • У разі розірвання договору купівлі-продажу до моменту передачі Вам продукции або підрядник, який здійснював поставку, залишають поза передачею Вам продукцію.
 • У разі, якщо Ви зробили передоплату, Продавець повертає Ваші витрачені кошти.
  * Крім осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і АР Крим.

Оплата і доставка
Ви можете вибрати спосіб оплати замовленої продукції з числа доступних:

 • оплата онлайн за допомогою платіжної системи EasyPay;
 • оплата готівкою при отриманні замовлення (цей спосіб оплати доступний тільки при замовленні доставки до відділення кур'єрської служби);
 • оплата банківською картою при отриманні замовлення (цей спосіб оплати доступний тільки при замовленні доставки до відділення кур'єрської служби);